logo

Akcijos ir nuolaidos

12 proc. nuolaida darbams su mūsų vizitine kortele.

LSP nuolaidos
ISIC nuolaidos
Dailycard nuolaidos
 

IT Produktai

Elektroninės parduotuvės Lietuvoje nėra naujiena, bet daugeliui žmonių dar neišbandytas greitas ir paprastas apsipirkimo būdas. Sparčiai besiplečianti internetinė prekyba įrodo, kad vis daugiau klientų supranta šio apsipirkimo privalumus ir sėkmingai juos išnaudoja. UAB „PC HELP” turinti pakankamą patirtį ir surinkusi geriausius specialistus įtikins Jus, kad pirkti internetu – saugiau, greičiau ir patogiau. Jūsų patogumui siūlome tik geriausias prekes, o mūsų specialistai visuomet padės išsirinkti ir patars. Bendradarbiaudami su stambiausiais tiekėjais ir patikimomis siuntų pristatymo kompanijomis užtikriname pakankamai didelį asortimentą ir greitą pristatymo laiką Jums patogiu laiku.

www.pc-shop.lt – tai internetinis puslapis, kuris žavi savo paprastumu ir dizaino patrauklumu. Čia nėra Jums nereikalingos informacijos – kiekviena funkcija užsakant prekes taupo Jūsų laiką, o specialistai priėmę užsakymą padarys už Jus visą likusį darbą, siekdami, kad optimaliausias prekės pasirinkimas saugiai pasiektų Jūsų namus.

KAS YRA IT TAŠKAS?

Tai kompiuterinės technikos internetinė parduotuvė. Kompiuterinę techniką bei buitinę elektroniką taisančios įmonės UAB PC HELP dukterinė veikla. Įmonė UAB PC HELP veiklą pradėjo 2008 metais. Sėkmingas ir klientų įvertintas įmonės darbas paskatino plėsti paslaugų spektrą. Todėl sumanėme skverbtis giliau į informacinių technologijų sektorių ir 2012 m. atidarėme kompiuterinę techniką siūlančią el. parduotuvę. Džiaugiamės galėdami suteikti galimybę prekes įsigyti už mažą kainą.

KĄ MES SIŪLOME?

Dirbame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis, sudarome sutartis dėl nuolatinio prekių tiekimo ar paslaugų teikimo. Nėra tokio poreikio, kurio negalime patenkinti.

KUO MES GERESNI?

NES visada galime pasiūlyti prieinamiausią kainą, kokybiškas prekes, kvalifikuotą aptarnavimą, pagalbą, patarimus ir specialų dėmesį. NES kokybė mums yra svarbiau negu kiekybė. NES perkantiems didesniais kiekiais ir pastoviems klientams taikome nuolaidas. NES mūsų asortimente – daugiau negu 80 tūkst. prekių, todėl esame tikri, kad visada rasite tai, ko ieškote.

KOKIA MŪSŲ VIZIJA?

Turime viziją tapti didele bei žinoma įmone Lietuvoje ir Pabaltyje, prekiaujančia kompiuterine technika. Įmonė sieks organizuoti savo veiklą taip, kad įmonės teikiamos paslaugos bei prekės būtų aukštos kokybės ir visiems prieinamomis kainomis.

KĄ DAR NORĖTUME PASAKYTI?

Mes dieviname savo darbą ir kiekvieną dieną stengiamės tai parodyti savo klientams. Jeigu turite specialių poreikių, sveikiname teisingai pasirinkus „IT Tašką”!

Partneriai

  • Susisiekite su mumis